MBAHET FORUMI KOMBETAR PER SHKEMBIMIN E EKSPERIENCAVE MBI QEVERISJEN E HAPUR

Prishtinė, 30 qershor 2016 Instituti Riinvest, nė bashkėpunim me Fondacionin Kosovar pėr Shoqėri Civile, nė kuadėr tė projektit ‘Avokimi pėr Qeverisje tė Hapur’ organizoi tryezėn “Forumi Kombėtar pėr Qeverisje tė Hapur”, forum ky qė ka pėr qėllim inkurajimin e Qeverisė sė Kosovės dhe qeverive tė vendeve tė tjera fqinje tė bėhen mė transparente,...

tetor 01, 2011

Invest in Kosovo

username
password