MBAHET TRYEZE DISKUTIMI RRETH PTK-SE

Prishtinė, 26 Maj, 2016 Instituti Riinvest dhe organizata “Ēohu” kanė organizuar njė tryezė diskutimi rreth procesit tė privatizimit dhe gjendjes momentale tė Postės dhe Telekomit tė Kosovės. Nė cilėsinė e panelistėve, tė pranishėm ishin z. Lumir Abdixhiku – Drejtor i Insitutit Riinvest, dhe njėherish moderator i diskutimit, z. Blerand Stavileci...

tetor 01, 2011

Invest in Kosovo

username
password